Prečo je ochrana dôležitá

Jednorázové ochranné pomôcky zabezpečujú zamestnávatelia svojim zamestnancom, aby dodržiavali normy, ktoré sú potrebné pri výkone práce. Nosením ochranných pomôcok tak zamestnanec chráni seba i svoje okolie, minimalizuje riziko prenosu baktérií či vírusov. Eshop Safety4you vám ponúka práve tieto jednorázové ochranné pomôcky, ktoré sú certifikované, spĺňajú normy a sú dodávané v rôznych baleniach. Ochranné pomôcky sú taktiež dôležité i v súkromnej sfére, chrániť svoje zdravie je naozaj záujmom každého z nás. 

Ochranné pomôcky majú predchádzať problémom či komplikáciám v prostredí, v ktorom je riziko prenosu baktérií, vírusov a tým je ohrozené zdravie. K dispozícií máme rôzne ochranné pomôcky či už do potravinárskeho, zdravotníckeho a iného priemyslu, kde si výkon práce vyžaduje tento druh ochrany zdravia. 

Ochranné pomôcky sú prvkom, ktorý nemožno podceňovať pri akomkoľvek výkone práce. Ochraňujú nielen vaše zdravie, odev, ale i okolie a produkt s ktorým pracujete. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie