Kto sme ?

Vitajte na stránke Safety4you .

Sme firma, ktorá pôsobí na trhu už dlhšiu dobu v segmente ochranných pomôcok pre rôzne odvetvia. Hlavným záujmom našej spoločnosti bolo a vždy bude dodať našim zákazníkom dopytovaný tovar včas ( niekedy až expresne ), tovar máme vždy skladom, v prípade výnimočnej ( ale naozaj výnimočnej ) nedostupnosti vieme vždy ponúknuť alternatívu v podobnej kvalite a v rovnakej výhodnej cenovej kategórii.

Internetový obchod Safety4you ponúka ochranné pomôcky, jednorazové ochranné pracovné odevy, ochranné rukávy, ochranné okuliare, ochranné rukavice, ktoré zodpovedajú požiadavkám na bezpečnosť a ochranu zdravia na pracovisku v potravinárskom priemysle, laboratóriách a v zdravotníckych zariadeniach.

Sortiment jednorazových pracovných odevov a zdravotníckych pomôcok zahŕňa aj ochranné kombinézy, laboratórne pracovné odevy a návleky, jednorazové ochranné rúška, masky, ochranné čiapky, ochranné návleky, ochranné sety pre návštevy a iné. 

Ochranné pomôcky, ktoré nájdete v našej ponuke sú certifikované a podliehajú všetkým predpísaným normám. V prípade potreby je možné si vyžiadať certifikát k jednotlivým ochranným pomôckam. Želáme vám pohodlný nákup a v prípade otázok sme vám k dispozícii, radi vám poradíme, ktoré ochranné pomôcky sú najlepšou investíciou pre vaše zdravie. 

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru nákupom na našom internetovom obchode