Kto sme ?

Vitajte na stránke Safety4you .

Sme firma, ktorá pôsobí na trhu už dlhšiu dobu v segmente ochranných pomôcok pre rôzne odvetvia. Hlavným záujmom našej spoločnosti bolo a vždy bude dodať našim zákazníkom dopytovaný tovar včas ( niekedy až expresne ), tovar máme vždy skladom, v prípade výnimočnej ( ale naozaj výnimočnej ) nedostupnosti vieme vždy ponúknuť alternatívu v podobnej kvalite a v rovnakej výhodnej cenovej kategórii.

Internetový obchod Safety4you ponúka ochranné pomôcky, jednorazové ochranné pracovné odevy, ochranné rukávy, ochranné okuliare, ochranné rukavice, ktoré zodpovedajú požiadavkám na bezpečnosť a ochranu zdravia na pracovisku v potravinárskom priemysle, laboratóriách a v zdravotníckych zariadeniach.

Sortiment jednorazových pracovných odevov a zdravotníckych pomôcok zahŕňa aj ochranné kombinézy, laboratórne pracovné odevy a návleky, jednorazové ochranné rúška, masky, ochranné čiapky, ochranné návleky, ochranné sety pre návštevy a iné. 

Ochranné pomôcky, ktoré nájdete v našej ponuke sú certifikované a podliehajú všetkým predpísaným normám. V prípade potreby je možné si vyžiadať certifikát k jednotlivým ochranným pomôckam. Želáme vám pohodlný nákup a v prípade otázok sme vám k dispozícii, radi vám poradíme, ktoré ochranné pomôcky sú najlepšou investíciou pre vaše zdravie. 

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru nákupom na našom internetovom obchode 

 

 
 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie